LietuviųRusųAnglųLatviųEstųNorvegų
Apie mus |Kontaktai |Klauskite |Pasiūlymas atstovams |Galerija

Vidaus ir lauko medinės durys, Skandinaviško ir Europinio tipo mediniai langai.

Jau 20 metų dirbame Jums!

 

Geriausia ką galite gauti.

The best you can get.

Viskas tik Jūsų namams.

Everything only for your home.

Natūralaus medžio durys.

Natural wood doors.

Šiluma ir jaukumas Jūsų namams.

Warmth and cosiness for your home.

Šiluma ir garso izoliacija.

Thermal and sound insulation.

Kokybės ir kainos santykis.

Price-to-quality ratio.

 

 

Lauko durys

Mūsų gaminamų lauko durų storis yra 70mm. Jos Ypatingai tvirtos, stabilios ir atsparios klimato pokyčiams. Šilumos laidumo koeficientas gali siekti iki 1,36W/(m2k). Dėl papildomos akustinės tarpinės,šios durys turi puikias garso izoliacines savybes. Užpildui naudojama speciali "styrodur" užpildu apšiltinta plokštė, kuri gali būti lygi arba facetuotais kraštais.

Stiklai:

Lauko durys gali būti gaminamos su stiklo paketu, kuris būna dviejų arba trijų stiklų. Stiklas gali būti skaidrus, matinis, atspindintis, raštuotas. Taip pat yra galimybė montuoti saugų grūdintą arba laminuotą tripleksinį stiklą.

 Skirtukai:

Durų papuošimui gaminami dekoratyviniai stiklo skirtukai, kurie gali būti priklijuojami ant stiklo paketo, sumontuojami paketo viduje arba pritvirtinami ant specialių laikiklių,  kad nuėmus būtų patogiau nuvalyti stiklą.

Slenksčiai:

Įėjimo durų slenksčiai patogiam ir sandariam naudojimui, gaminami iš aliuminio. Turbūt daugumai teko matyti nesandarius, nuo grindų pakilusius, linguojančius ar barškančius aliuminio slenksčius parduotuvių tarpduryje. Tai vyksta todėl, kad aliuminis nepakankamai stipriai sukimba su montažinėmis putomis ir ilgainiui nuo jų atplyšta. Mūsų gaminami slenksčiai yra tvirtinami prie medinės detalės, todėl jų sukibimas , tvirtumas ir sandarumas nekelia jokių abėjonių.

Vyriai:
Naudojami EASY 3-D 3-jų krypčių reguliuojami vyriai su užlaida, tenkina tiek pačius griežčiausius techninius ir estetinius reikalavimus, tiek montavimo technologijos reikalavimus. Apkrova iki 150 kg. Juos lengva reguliuoti net esant uždarytoms durims. Šie vyriai garantuoja mažą pasipriešinimą judėjimui, nes juose įtaisytos savitepės įvorės. Kadangi vyrių konstrukcija simetriška, juos galima montuoti tiek iš kairės, tiek iš dešinės durų pusės, duryse, turinčiose šoninės išėmos tarpines arba be jų. Taigi šiuos vyrius galima pritaikyti net ketveriopai. Dėl didelės siūlomos paviršiaus apdailos rūšių įvairovės vyrius galima optimaliai pritaikyti prie durų išvaizdos. Taip užtikrinamas estetinis durų vertingumas išlaikant ir vartojamąją vertę.
Pritraukėjai:
 
Montuojamas pritraukėjo tipas (uždarymo stiprumas nustatomas perstatant pritraukėjo padėtį).
  • Gera priešvėjinės amortizacijos funkcija;
  • Uždarymo greitis reguliuojamas iš priekinės pusės;
  • Užtrenkimo” stiprumas reguliuojamas su svirties ilgiu;
  • Fiksuojama svirtis max 1500;
 

 Spynos:

Lauko durims naudojamos ROTO FRANK gamintojo spynos, kuris yra lyderis langų ir durų furnitūros gamyboje. Mes galime pasiūlyti nuo paprastų iki moderniausių užraktų Jūsų durims: elektronines spynas, pirštų atspaudų jutiklius, magnetines korteles ir kt. Dažniausiai naudojamas durų  užraktas yra spyna su valdoma rankena. Ši spyna, palenkiant rankeną aukštyn, fiksuoja duris trijose vietose, tuo pačiu patikimai užverždama tarpines.

 Spalvų gama:

Kad lauko durys puikiai derėtų prie namo fasado, jas dengiame bet kuria RAL ar NCS palečių spalva. Durų vidus ir išorė gali būti tiek vienodos, tiek skirtingų spalvų. Iš lauko pusės durys dažomos dengenčiomis dažyvinėmis, o vidinė durų pusė gali būti skaidrios dangos, kuri turi visiškai nesiskirti nuo vidaus durų spalvos.

UAB “Megamas”

Berniūnai, LT-38365, Panevėžio rajonas, Lietuva                www.megamas.lt                 info@megamas.lt

Rekvizitai:

Įm. k. 168659620, PVM LT 686596219, SWIFT AGBLLT2X, A/S LT 954010041200050371, AB DNB bankas

© 2015 Megamas Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas seo paslaugos optimizavimas plastikiniai langai mediniai langai