Atsiliepimai

Esame patenkinti bendradarbiavimu su UAB „Megamas“. Įmonė teikia kokybiškus produktus, visuomet laikosi sutartų terminų, puikiai atlieka savo darbą. Džiugu, kad įmonėje yra specialistų, su kuriais galima pasitarti ir rasti geriausią sprendimą.

Artūras Nersesianas, UAB PANINVEST

Su UAB „Megamas“ bendradarbiauti pradėjome jau prieš 8 metus, kai ieškojome medinių gaminių. Pagrindinė priežastis, kodėl vis dar bendradarbiaujame su UAB „Megamas“, tai kokybės ir kainos santykis. Lyginant su konkurentais, šios įmonės produktų kokybė žymiai geresnė, o kaina mažesnė. Taip pat įmonė laikosi visų technologijų, nebijo parodyti, kaip vyksta gamyba ir visada padeda išspręsti iškilusius klausimus. Esame patenkintu UAB „Megamas“ darbu ir drąsiai galime juos rekomenduoti savo verslo kolegoms bei partneriais.

Vilius Bubnelis, UAB Viskas reklamai

Vilius Bubnelis, UAB Viskas reklamai

UAB „Megamas“ mums rekomendavo mūsų kolegos ir mes šia rekomendacija likome patenkinti.  Pasirinkome UAB „Megamas“, nes pasiūlė konkurencingą kainą ir galėjo įgyvendinti tai, ko mums reikėjo. Džiaugiamės, kad dirbame su savo srities profesionalais, kurie sugeba įgyvendinti mūsų poreikius bei laikosi terminų.  

Algirdas Lubys, UAB AL Grupė

UAB „Megamas“ iš pradžių pasirinkome dėl geros kainos, tačiau kai gavome gerą rezultatą ir kokybiškus produktus, likome dar labiau patenkinti.  Jau dabar rekomenduojame UAB „Megamas“ savo verslo partneriams ir kolegoms, nes tai įmonė, kuri siūlo puikų kainos ir kokybės santykį.

Irmantas Pučinskas, UAB AKVESTA direktorius

Irmantas Pučinskas, UAB AKVESTA direktorius

Esu patenkintas UAB „Meganas“ atliktu darbu, įmonė išmano tai, ką daro. Malonus aptarnavimas ir kokybiški produktai leidžia šią įmonę rekomenduoti ir kitiems mano pažįstamiems ir draugams.

Gvidas

Jau ilgai dirbame su UAB „Megamas“. Esame patenkinti jų darbų kokybę, maloniu aptarnavimu, lankstumu ir gera kaina.

Edmundas Pranculis, UAB Danstenos statyba direktorius

Edmundas Pranculis, UAB Danstenos statyba direktorius

Su UAB „Megamas“ dirbame jau 4 metus. Pasirinkome šią įmonę, nes mums svarbu konkurencinga kaina ir pasiūlymo laikas. Esame patenkinti jų darbų kokybe ir UAB „Megamas“ jau rekomenduojame savo verslo partneriams bei pažįstamiems.

Sandra Jarašūnaitė, UAB DIA HOME

Sandra Jarašūnaitė, UAB DIA HOME

UAB „Megamas“ pasirinkome dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, gavome patikimą rekomendaciją, tuomet pasiūlė gerą kainą bei tenkino darbų atlikimo terminai. Bei, žinoma, padarė tai, ko mums ir reikėjo. Likome patenkinti savo pasirinkimu ir UAB „Megamas“ rekomenduojame jau savo draugams.

Gintas Gumbelevičius

Turėjome specifinį norą mediniams langams, o UAB „Megamas“ sugebėjo jį įgyvendinti. Ši įmonė pasižymi aukšta aptarnavimo kokybe ir konkurencinga kaina bei sugeba atlikti tai, ko klientas pageidauja.

Valeras Bartašius

Mums reikėjo medinių langų ir būtent UAB „Megamas“ pasiūlė tai, ko reikėjo ir norėjome. Esame patenkinti pasiūlyta gera kaina bei suteiktais kokybiškais produktais. Drąsiai galime rekomenduoti UAB „Megamas“ savo draugams, kolegoms ir pažįstamiems.

Nerijus Aleinikovas

Esu labai patenkinta, kad pasirinkau UAB „Megamas“. Tai patikima įmonė, kurios didžiausias privalumas – aukštas gaminių kokybės ir kainos santykis. Taip pat UAB „Megamas“ pasižymi aukšta aptarnavimo kokybe, dalykišku ir kultūringu bendravimu bei patikimumu.

Violeta Sirvydienė

Esu patenkintas UAB „Megamas“ atliktais darbais. Įmonės darbuotojai puikiai išmano savo darbą, dirba tvarkingai ir kokybiškai. Taip pat savo rinkoje gali pasiūlyti lanksčiausias kainas, todėl drąsiai juos galiu rekomenduoti ir kitiems, kurie nori medinių langų savo namuose.

Darius Mačiulis

Esame labai patenkinti UAB „Megamas“ aptarnavimo kokybe ir patvariais bei tvirtais mediniais langais. Labai geri langai, nepraleidžia vėjo, o namuose šilta ir gera. Jau ne vienam savo draugui rekomendavome UAB „Megamas“ medinius langus, todėl drąsiai galime laikyti šią įmonę, kaip patikimą ir puikiai savo darbą atliekančią.

Darius Vaitkevičius

Bendradarbiavimu su UAB „Megamas“ esami labai patenkinti. Tai įmonė, kuri turi teisingą požiūrį į klientą, sugeba lanksčiai žiūrėti į situacijas ir visuomet randa sprendimus. Didžiausi UAB „Megamas“ privalumai: malonus bendravimas, produktai atitinkantys kokybę ir patraukli kaina.

Mindaugas Mikalauskas

Bendradarbiaujame su UAB „Megamas“ beveik nuo pat jų veiklos pradžios. Esu labai patenkintas šios įmonės darbu. Jie gamina kokybiškus gaminius, profesionaliai atlieka visus darbus, turi teisingą požiūrį į klientą ir efektyviai sprendžia iškilusius klausimus.

Aurimas Mykolaitis, Snekker Håndverker

UAB „Megamas“ – tai šiuolaikiška įmonė, kuri orientuota į novatoriškus sprendimus, aukštą klientų aptarnavimo lygį bei gamina kokybiškus produktus, kurie patenkina kliento poreikius.

Daiva Sidaugienė, UAB Unigida

Daiva Sidaugienė, UAB Unigida

UAB Megamas patenkino mūsų poreikius ir įvykdė pageidavimus. Įmonė jau ne kartą įrodė, kad galime ja pasitikėti.

Simonas Stirbys

Jau seniai bendradarbiaujame su šia įmone ir esame patenkinti jų teikiamomis paslaugomis, stabilumu ir patikimumu.

Vaidas Dambrauskas

UAB Megamas teikia geras ir kokybiškas paslaugas. Jų meistrai darbą atlieka profesionaliai ir atvyksta, kai reikia.

Marius Malinauskas

UAB Megamas pasižymi patraukliu kainos ir kokybės santykiu. Jie suprato mūsų poreikius ir juos išpildė taip, kad liko labai patenkinti.

Aušra Bartusevičienė

UAB Megamas klientai esame jau daugiau nei 10 metų. Iki šiol neturime jokių nusiskundimų. Tai įmonė pavyzdys, kaip reikia dirbti taktiškai, greitai, šiltai bendraujant ir kokybiškai bei operatyviai atliekant darbus.

Donatas Varnas

Greitai ir laiku išsprendžiami visi klausimai, šiltas ir malonus bendravimas, aukščiausius standartus atitinkanti gaminių kokybių yra UAB Megamas privalumai. Drąsiai galiu rekomenduoti šią įmone savo pažįstamiems ir kolegoms.

Laura Vyšniauskaitė

UAB Megamas suteikia mums tai, ko reikia, pasiūlo patrauklias kainas bei operatyviai ir kokybiškai aptarnauja.

Aivaras Lukošiūnas

Kai įmonė dirba operatyviai, lanksčiai ir kokybiškai, tai ja gali drąsiai pasitikėti. Būtent tokia įmonė yra UAB Megamas ir ją galime rekomenduoti kitiems.

Tomas Kazlauskas

Užsakant bet kokią paslaugą, labai svarbu, kad paslaugų teikėjas supratų, ko užsakovas nori. Džiaugiamės, kad UAB Megamas išpildo mūsų poreikius, pateikia informacija aiškiai bei operatyviai atlieka įsipareigojimus.

Gediminas Rutkauskas

Abejoju, kad ši įmonė turi sau konkurentų kainos, kokybės, meistriškumo atžvilgiu. Bendradarbiauti pradėjome seniai ir iki šiol UAB Megamas galiu rekomenduoti savo draugams, kolegoms ir partneriams.

Vilma Kairytė

Domina kaina?

Susisiekite

Susisiekite