Aliuminio sistemos

Tikriausiai niekas nenustebs sužinojęs, kad langų bei durų kokybė priklauso ne tik nuo išorėje matomų dalių (stiklų, pasirinktų gamybos medžiagų, rankenų), bet labiausiai nuo naudojamų sistemų. „Megamas“ itin didelį dėmesį skiria langams bei durims naudojamų sistemų kokybei, todėl renkasi tik patikimus, rinkoje pripažintus gamintojus. Vienos populiariausių – „Ponzio“ ir „Reynaers“ aliuminio sistemos.

„Ponzio“ įmonė yra aliuminio sistemų, naudojamų statant langus, duris, sienas, fasadus, žiemos sodus, saulės skydelius, gamintojai, taip patsiūlo specializuotus įvairių tipų sprendimus, įskaitant ugniai atsparias konstrukcijas. Naujoviški sistemos sprendimai, naudojami įvairiuose pastatuose, atitinka griežtus energijos vartojimo efektyvumo, komforto ir saugos reikalavimus. „Ponzio“ sistemas, galima pamatyti daugelyje pasaulio šalių, kur jie sukuria šiuolaikinės architektūros vaizdą.

„PONZIO“ ALIUMINIO SISTEMOS

„PE 50“neizoliuota aliuminio profilių sistema, skirta vidinėms konstrukcijoms gaminti – įstiklintoms pertvaroms, langams ir durims. Konstrukcijos sistema su „euro“ apkaustiniu grioveliu durų profiliuose bei galimos langų varčios su PVC apkaustų grioveliu. Langų varčios sutampa su rėmeliu išorėje. Stumdomos durys gali būti rankinės arba automatinės. Profilio gylis 52 mm. Platus furnitūros, durų varčių bei konstrukcijų asortimentas (plokščios durys, durys su centriniu grioveliu, stiklinės durys, rankinės ir automatinės stumdomos durys, varstomos durys, langai ir įstiklintos pertvaros) leidžia išpildyti individualius poreikius.

„PE 78 N“ (langai)trijų kamerų konstrukcijos sistema su „euro“ standarto apkaustų grioveliu, skirta langų konstrukcijoms (šilumos laidumo koeficientas Uf = 1,2 – 1,9 W/m2K). Konstrukcinis rėmo gylis – 78 mm, o konstrukcinis varčios gylis – 86 mm. Sistemoje galima naudoti skirtingus apkaustus bei ją lengva surinkti.

 „PE 78 N“ (durys) tai trijų kamerų durų sistema su šilumos izoliacija ir „euro“ standarto apkaustų grioveliu. Sistema yra standi ir patvari, todėl galima suprojektuoti didelių matmenų duris. Specialiai išdirbti,  tarpusavyje suderinami profiliai leidžia lengvai jungti duris ir vitrinas. Konstrukcinis rėmo ir sąvaros gylis – 78 mm. Užpildams naudojami įvairaus tipo ir storio stiklai ar stiklo paketai,  nepermatomos kompozitinės  panelės, polikarbonatas. šilumos laidumo koeficientas (rėmo) Uf = 1,2 – 1,9 W/m2K (bazinė versija, langai), 1,7-1,9 (durys), nuo 0,9 Hi versija

„PE 96“sistema, pasižyminti išskirtinėmis šilumos izoliacijos charakteristikomis (Uw <0,8 W / m2K), todėl idealiai tinka energiją taupančiai ir pasyviai statybai. Profilio gylis: 96 mm rėmams, 106 mm varčioms. 62 mm daugialypės šiluminės pertraukėlės ir dviejų komponentų centrinės tarpinės užtikrina mažą šilumos pralaidumą. Įstiklinimo diapazonas 39 – 74 mm. Ši sistema turi du variantus: „Pasyvus“ ir „Pasyvus +“, naudojami atsižvelgiant į reikalaujamus šilumos pralaidumo lygius.

 „PF 152“ sistema yra skirta statinių fasadams ir stogams. Su šia sistema galima stiklinti itin didelius tarpatramius sudarant įvairiausių formų konstrukcijas. Sistemoje galima naudoti 66 mm storio stiklo paketus, todėl tokių konstrukcijų šilumos perdavimo koeficientas U-0,6 w/m²K. Su dviejų stiklų stiklo paketais galima pasiekti koeficientą U-1,15 w/m²K. „Ponzio“ sistema „PF152“ gali būti HI (ang. „high insulation“) modifikacijos, kurioje naudojami naujos kartos termoizoliatoriai. Šios sistemos konstrukcijų šilumos perdavimo koeficientas U yra iki 0,6 w/m²K, todėl tokia sistema dažnai montuojama energiją taupančiuose pastatuose. Dėl savo išskirtinių galimybių šią sistemą galima pritaikyti įvairiems poreikiams.

SL 1600tt Hi tai pakėlimo ir slankiojančios sistemos su aukšta šilumos izoliacija variantas, skirtas išrankiausiems klientams. PLUS versijoje Uf yra lygus 2,1 W / m2K ir didesnis, viršutiniame HI variante – šilumos perdavimo koeficientas yra lygus 1,8 W / m2K ir didesnis. Konstrukcinis gylis lygus: 67 mm varčioms, 160 mm dvigubų bėgių rėmams ir 247 mm trigubų bėgių rėmams. Struktūra leidžia pagaminti stabilias didelio dydžio konstrukcijas, turinčias net 8 varčias ir labai didelį varčios svorį. Sistema leidžia dengti iki 51 mm storio užpildus.

——

„Reynaers aluminium“ yra pirmaujanti Europos kompanija įgyvendinanti naujoviškus ir tvarius aliuminio konstrukcijų sprendimus, susijusius su langais, durimis, fasadinėmis sienomis, stumdomomis sistemomis, saulės apsauga ir žiemos sodais. Aliuminio sistemos yra išssirtinės dėl šiuolaikiško dizaino, praktiškumo ir komforto, saugumo, ekonomiškumo, energijos tausojimo bei kokybės ir kainos santykio.

„REYNAERS ALUMINIUM“ SISTEMOS

„CS 59 Pa“ sistema siūlo platų neizoliuotų profilių asortimentą, skirtų elegantiškiems ir funkcionalaus stiliaus langų, durų, vidaus pertvarų gamybai už prieinamą kainą.

„CS 77“ sistema atitinka aukštus šilumos izoliacijos, stabilumo ir saugumo reikalavimus. Trijų kamerų profilių sistema užtikrina apsaugą nuo įsilaužimo, šaunamųjų ginklų, triukšmo, ugnies bei drėgmės ir vėjo poveikio.

„CS 38 SL“ – tai unikalaus, eleganiško ir patogaus dizaino, su išskirtinėmis izoliacijos galimybėmis, trijų kamerų sistema, užtikrinanti puikią harmoniją tarp patvarių medžiagų, energijos taupymo ir sudėtingų architektūrinių iššūkių. Galimos visų tipų į vidų ir į išorę atidaromos varčios.

 

„Masterline 8“ durų sistema siūlo platų asortimentą, atitinkantį šiuolaikinius saugos, komforto, šilumos izoliacijos ir stabilumo bei patvarumo reikalavimus.

 

„Masterline 10“ durys projektuojamos mažai energijos naudojantiems ir pasyviems pastatams bei visuomeniniuose pastatuose, kur yra didesnė patvarių, tvirtų durų paklausa.

Domina kaina?

Susisiekite

Susisiekite