Vidaus durys

Vidaus durys – vienas svarbiausių interjero akcentų, lemiantis tiek estetinį efektą, tiek praktinę patirtį. UAB „Megamas” klientams siūlo išskirtinių modelių, patvarias ir kokybiškas medines vidaus duris. Siūlome lygiabriaunes ar su užlaida, įvairių pločių staktų, skirtingų išmatavimų ir Jūsų poreikius atitinkančias medines vidaus duris.

Praktinė vidaus durų paskirtis – atskirti patalpas, tačiau tai nereiškia, kad vidaus durų  kokybė gali būti prastesnė už kitų namo ar buto elementų, pavyzdžiui, langų ar išorės durų, kokybę. Vidaus durys irgi turi būti tvirtos, nesideformuoti ir užtikrinti gerą garso izoliaciją. Taip pat jos turi tikti ir prie interjero, tad reikėtų rinktis atsakingai: galima medžio masyvo duris, galima faneruotas duris arba su įvairiais puošybos elementais.

Medžio masyvo durys – tai prabangios natūralios medienos vidinės durys išskirtiniam ir solidžiam interjerui. Medžio masyvo vidaus durys gaminamos iš uosio, ąžuolo, pušies bei raudonmedžio medienos. Beicuojame, dažome, lakuojame ar alyvuojame pagal Jūsų pageidavimus.

Norintiems modernaus varianto, siūlome faneruotas vidaus duris. Faneruotos vidaus durys – tai solidžiai atrodančios, medžio masyvą primenančios durys. Šis efektas išgaunamas karštu presu klijuojant lukštą. Gaminame įvairių modelių, Jūsų norimo dizaino ir išmatavimų faneruotas vidaus duris. Beicuojame, dažome, lakuojame ar alyvuojame pagal Jūsų pageidavimus.

Medinės vidaus durys. Gamyba, prekyba, montavimas.

Domina kaina?

Susisiekite

Susisiekite