Natūralaus medžio langai ir durys

Išskirtinės lauko medinės durys, skandinaviško ir europinio tipo mediniai langai.

Sužinoti daugiau

Stumdomos terasų sistemos

Gaminame ir montuojame patvarias stumdomas ir sulankstomas terasų sistemas pagal individualius užsakymus.

Sužinoti daugiau

Mūsų produktai

img_1 img_1
img_1 img_1

Langų ir durų profesionalai

Svarbiausia UAB „Megamas” darbo priemonė – medis. Gamyboje naudojamas raudonmedis, pušis, maumedis, ąžuolas, eukaliptas, taip pat egzotiška mediena. Tokios medienos savybės, kaip šiluma, puiki šilumos ir garso izoliacija, ilgaamžiškumas, klasikinė estetika, tampa didžiausiu įkvėpimu, kuriant modernius, šiltus ir jaukius namus klientams.

Sukaupę daugiau nei dvidešimties metų patirtį, savo klientams siūlome aukščiausią kokybę ir išskirtinius sprendimus. Siūlomi gaminiai – europinio tipo mediniai langai, skandinaviško tipo mediniai langai, medinės vidaus bei lauko durys, medinės stumdomos ir sulankstomos terasos sistemos – atitinka aukščiausius gamybos standartus, pasižymi patvarumu ir ilgaamžiškumu.

Atsakinga ir motyvuota komanda, pasitelkusi patirtį ir inovatyvią įrangą, geba pasiūlyti geriausią sprendimą net sudėtingiausiems projektams, rengiamiems atsižvelgiant į kiekvieno kliento individualius poreikius.

UAB „Megamas” mediniai langai, medinės durys – visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Dirbame tiek didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, tiek mažuose rajoniniuose miesteliuose.

Mūsų svetainėje rasite visą svarbiausią informaciją, susijusią su medinių durų ir langų gamyba bei montavimu. Atsakymus į dažniausiai kylančius klausimus galite rasti DUK.

 Visiems gaminiams suteikiame 5 metų garantiją!

Susisiekite

Kodėl verta rinktis Megamas?

27 metų patirtis
27 metų patirtis
Operatyvumas ir kokybė
Operatyvumas ir kokybė
Išskirtiniai pasiūlymai namams
Išskirtiniai pasiūlymai namams
Sklandi komunikacija ir bendradarbiavimas
Sklandi komunikacija ir bendradarbiavimas

Domina kaina?

Susisiekite

Klientų atsiliepimai

Blogas

Susisiekite

    Powered by Trust.Reviews