Mediniai langai

Europinio tipo mediniai langai

Tai aukštos kokybės gaminys, kurį turėti savo namuose padės „Megamas“ komanda“. Europinio tipo mediniai langai yra tinkamiausias pasirinkimas ieškantiems tobulos pusiausvyros tarp jaukumo ir šiuolaikinės technologinės pažangos. Europinio tipo mediniai langai pasirenkami tiek privatiems, tiek viešiesiems pastatams, nes yra funkcionalūs ir vizualiai patrauklūs, bei tinka bet kokiam interjerui. Šiuos langus patogu ir paprasta naudoti bei valyti, nes yra atidaromi į vidų.

GEMINI -medžio/aliuminio langų serija

Tai naujo tipo mūsų gaminys su aliuminio dengimų apsauga iš lauko pusės. Gemini classic varčia neturi stiklajuostės, todėl iš vidinės pusės atrodo itin estetiškai ir patraukliai, o aliuminio dengiumų pasirinkimas patenkins išrankiausius.

Gemini Integral

Itin modernus ir šiuolaikiškas medinis langas iš išorės apsaugotas aliuminio dengimu. Integruota varčia iš išorės atrodo kaip nevarstomas langas, todėl, esant poreikiui, sumontuotas gaminys gali visiškai slėptis fasade. Vidinė lango dalis neturi stiklajuosčiu nei varstomoje, nei vitrinos dalyje

Išskirtinumai
Galima papildoma komplektacija

Gemini Quadrat FB

Modernus ir šiuolaikiškas medinis langas iš išorės apsaugotas aliuminio dengimu. Varčios aliuminio ekranas išlygintas staktos atžvilgiu, tai langui suteikia elegancijos ir išbaigtumo.

Išskirtinumai
Galima papildoma komplektacija

Gemini Quadrat

šiuolaikiškas medinis langas iš išorės apsaugotas aliuminio dengimu. Langas panašus į „Quadrat FB“, tik varčios aliuminio ekranas įgilintas staktos atžvilgiu. Šis sprendimas leidžia įgilinti stiklo paketą, todėl tokio tipo langas šiek tiek geresnių šiluminių savybių nei „Quadrat FB“.

Išskirtinumai
Galima papildoma komplektacija

GEMINI CLASSIC

klasikinio tipo medinis langas iš išorės apsaugotas aliuminio dengimu. Šis gaminys yra kainos lyderis „Gemini“ medžio aliuminio langų serijoje.

Išskirtinumai
Galima papildoma komplektacija

EURO 78

Tai A klasės energetinį naudingumą atitinkantys mediniai langai. Juos klientai renkasi norėdami sutaupyti ir tuo pačiu turėti aukščiausios klasės langus. Galimi su vienos arba dviejų kamerų, iki 44 mm storio stiklo paketais.

Galima papildoma komplektacija

EURO 78 ALU

Tai langai identiški Euro 78 langams, tik iš išorės papildomai dengti aliuminio uždengimais, didesnei atmosferos poveikio apsaugai. Šio tipo langams aliuminio dengimai šiluminių lango savybių neįtakoja, taigi jie lieka tokie pat šilti kaip Euro 78 langai.

Galima papildoma komplektacija

EURO 92

Tai vienas geriausiai šilumą ir sandarumą užtikrinančių medinių langų, dažniausiai montuojamų privačiuose namuose, ypač kai keliami aukščiausi šilumos izoliaciniai ir akustiniai reikalavimai. Puikiai tinka A++ energetinio efektyvumo klasės namams.

Galima papildoma komplektacija

EURO 92 ALU

Tai mediniai langai identiški Euro 92 langams, tik iš išorės papildomai dengti aliuminio uždengimais, didesnei atmosferos poveikio apsaugai. Šio tipo langams aliuminio dengimai šiluminių lango savybių neįtakoja, taigi jie lieka tokie pat šilti kaip Euro 92 langai.

Galima papildoma komplektacija

RC3 saugumo klasės langai

Mes, kaip vieninteliai Lietuvoje, sertifikuoti padidinto priešįsilaužiminio saugumo klasės medinių langų gamintojai, džiaugiamės galėdami pasiūlyti Jums gaminius atitinkančius RC1, RC2 ir RC3 saugumo klases. Mūsų gaminami langai turi įvairius sprendimus, padedančius sustiprinti lango mechanines savybes ir užtikrinti Jūsų ir Jūsų turto apsaugą. Iš viso egzistuoja šešios langų saugumo kategorijos, tačiau gyvenamiesiems namams ypač svarbios yra RC1, RC2 ir RC3. Kitos kategorijos yra skirtos specialioms konstrukcijoms ir aukšto saugumo objektams. RC1 kategorija užtikrina pagrindinę apsaugą nuo fizinės jėgos arba atsitiktinių įrankių, tokiais kaip reples, kišeninis peilis, nedidelis atsuktuvėlis ir pan. RC2 kategorija apima langus, kurie gali atlaikyti bandymus įsilaužti naudojant pagrindinius įsilaužimo įrankius, tokius kaip tvirtesnis atsuktuvėlis, pleištas, šaltkalvio replės. RC3 saugumo kategorijos langai yra sunkiai pralaužiami net patyrusių įsilaužėlių, naudojančių sunkius gręžimo ir kalimo įrankius, tokius kaip laužtuvai, grąžtai ir plaktukai. Mūsų produktas atitinka RC3 saugumo klasės reikalavimus ir suteikia aukštą apsaugą bei saugumą. Esame pasirengę Jums padėti pasirinkti tinkamą langų sprendimą, kuris atitiktų Jūsų poreikius ir užtikrintų patikimą apsaugą Jūsų namams ir turtui.

Galima papildoma komplektacija

SKANDINAVIŠKO STILIAUS MEDINIAI LANGAI

Skandinaviško tipo langai gaminami remiantis tvirta skandinaviška patirtimi ir naudojantis pažangiausiomis technologijomis. Šio tipo langai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus dėl labai gerų šilumos izoliacijos savybių, ilgaamžiškumo, mažesnio rėmo, didesnio stiklo ploto bei skandinaviško dizaino. Šie langai yra lengvesni už kitų rūšių langus. Skandinaviško tipo mediniai langai – tai praktiški, į išorę atidaromi langai, lengvai randantys vietą net sudėtingiausiuose architektūriniuose sprendimuose. Jie puikiai tinka tiek gyvenamajam namui, tiek sodybai ar vasarnamiui.

Galima papildoma komplektacija

Naudinga informacija


Medinius langus galima rinktis iš skirtingos medienos rūšių – dygiuotos ar nedygiuotos pušies, maumedžio, raudonmedžio, ąžuolo – priklausomai nuo to, kur bus statomi mediniai langai ir kokiomis savybėmis jie turi pasižymėti. Dyguota pušis. Šiuo atveju iš medienos specialiai pašalinamos šakos, sakai, nedideli skilimai, kad ji atrodytų tolygiai ir tvarkingai. Nedygiuota pušis. Gaminant medinius langus iš nedygiuotos pušies specialiai atrenkama ir pasirenkama tokia mediena (medžio dalis), kurioje nėra šakų, sakų ar skilimų. Pušis jau nuo senų laikų buvo naudojama įvairiems statybos ar gamybos darbams. Ne išimtis ir langų pramonė. Mediniai langai iš pušies – itin atsparūs atmosferos sąlygoms, nejautrūs drėgmei, yra tvirti, lengvai apdorojami ir džiūdami mažai traukiasi ar kitaip deformuojasi. Mūsų klientai vieningai sutaria, kad mediniai langai iš pušies stipriai prisideda prie jaukaus namų mikroklimato kūrimo. Maumedis. Šios medžio rūšies gaminiai garsėja itin aukšta kokybe, ilgaamžiškumu, patvarumu, stabilumu ir atsparumu įvairioms oro sąlygoms. Tai tvirta, tanki ir sakinga mediena, dažnai naudojama konstrukcijoms, turinčioms sąlytį su išore. Maumedis – vabzdžiams, grybeliams ir kitiems nemaloniems reiškiniams neptaraukli mediena. Maumedžio išskirtinumas iš kitų rūšių medienos – jis nereikalauja papildomo apdirbimo ir netgi mirkdamas vandenyje jis nepūva, o priešingai – sutvirtėja. Todėl maumedis ypač tinka viskam, kas gali dažniau sušlapti ar sudrėkti lauko lauko zonoje. Maumedžio medienos išvaizda itin patraukli – rausvai ruda spalva, tamsūs metiniai žiedai aiškiai atskirti nuo šviesesnių augimo metu susiformavusių sluoksnių. Ilgainiui, turėdama sąlytį su išore, maumedžio mediena gali įgauti sidabro pilkos spalvos atspalvį. Tiems, kas nori, kad mediena nepakeistų savo spalvos, pakankama iš anksto ją impregnuoti ir ji ilgus metus išsaugos savo pirminę spalvą. Maumedžiui netinka naudoti dažus aliejaus pagrindu, prieš naudojimą jį būtina profesionaliai apdoroti. Ąžuolas. Tai viena iš tradicinių medžiagų, kuri pasirenkama medinių langų gamybai. Ąžuolas savo aktualumo ir patrauklumo nepraranda jau ilgus šimtmečius – jis nuo seno buvo naudojamas langų gamybos pramonėje. Pagrindiniai ąžuolo privalumai – ilgaamžiškumas, tvirtumas, puikus pritaikomumas net ir sunkiausiomis sąlygomis grįstam naudojimui. Kitas reikšmingas ąžuolinių langų pranašumas – neįtikėtina estetika ir patrauklumas, kuriuos padeda sukurti natūrali ąžuolo medžio tekstūra. Tinkamai prižiūrimi ąžuoliniai langai gali tarnauti visą gyvenimą. Raudonmedis. Tai irgi gana populiarus pasirinkimas medinių langų gamybai. Raudonmedis pasižymi tvirtumu, patvarumu ir stabilumu. Jo išvaizda – itin patraukli – tamsiai rausvai ruda spalva, puikiai deranti prie skaidraus stiklo. Raudonmedis – idealus pasirinkimas statiniams, esantiems saugomose zonose, ir paprastiems gyvenamiesiems namams.

Galite rinktis RAL arba NCS palečių spalvas. Medinio lango išorę rekomenduojame dengti dažais, o vidinę lango dalį galima:

 • dengti ta pačia spalva kaip ir lango išorę (ekonomiškiausia),
 • dengti kita RAL arba NCS palečių spalva,
 • lakuoti skaidriu laku ir palikti natūralios medienos spalvą,
 • lakuoti skaidriu laku suteikiant langui norimą atspalvį,
 • aliejuoti

Į langus montuojame dviejų arba trijų stiklų stiklo paketus. Jų šiluminės savybės priklauso nuo tarpelio tarp stiklų, inertinių dujų tuose tarpeliuose, specialios selektyvinės dangos, kuria padengti stiklai, ir nuo medžiagos, iš kurios pagaminti stiklus skiriantys rėmeliai. Dažniausiai naudojami aliumininiai rėmeliai. „Termix“ arba „TGI“ rėmeliai dedami tada, kai norima pagaminti itin šiltą langą. Bendras stiklo paketo storis gali būti nuo 24 iki 56 mm. Dauguma gamitojų nenaudoja stiklo paketų storesnių nei 46mm.,teigdami, jog esant didesniam tarpeliui tarp stiklų šiluminės savybės nebegerėja, optimalus rėmelio storis, atskiriantis stiklus, turi būti 16-18mm storio. Jie visiškai teisūs, bet šiais laikais didžioji dauguma namų turi bent keletą didelių langų, kuriems stiklo storis negali būti 4mm. Didėjant stiklo kvadratūrai turi buti storinami stiklai. Tai daroma, kad stiklas, dėl savo gabaritų bei svorio, savaime netruktų. Žinoma, storėjant stiklui yra ploninami rėmelio storiai ir taip išlaikomas tas pats paketo storis, taigi, kai didžiuliame pakete bus trys 8mm storio stiklai mūsų gaminamų langų paketų tarpeliai išliks 16mm storio, bet jeigu parketas bus plonesnis, tai toks langas tikrai bus šaltesnis. NAUJIENA: tarpelis tarp stiklo paketo ir lango rėmo užpučiamas specialiomis sandarinimo putomis. Tai langui suteikia : dar didesnį sandarumą, nes  oras nebegali laisvai judėti tarpelyje už stiklajuostės geresnes garso izoliacines savybes, nes įklijuotas stiklo paketas prasčiau perduoda vibraciją geresnes šilumines vertes, nes perimetras aplink paketą – šalčiausia lango dalis geresnis langų stabilumas, nes stiklo paketas yra įklijuojamas ir jis tarnauja kaip  lango įstrižainė, neleidžianti langui “nusėsti”.

 • Šilumą ir garsą izoliuojantys stiklo paketai
 • Saulės energiją kontroliuojantys stiklo paketai
 • Savaime nusiplaunantys stiklo paketai
 • Tonuoti stiklo paketai
 • Akustiniai stiklo paketai (garsą izoliuoja iki 52 dB)
 • Ugniai atsparūs stiklo paketai (Ei30-Ei60)
 • Saugūs stiklo paketai (su grūdintais ar laminuotais stiklais)
 • Stiklo paketai su dekoratyviniais stiklais

Stiklo sudalinimui langams dažnai naudojami dekoratyviniai skirtukai. Jie gali būti įvairių rūšių: Aliumininiai skirtukai dažniausiai naudojami kai langas iš lauko pusės dengiamas aliuminio ekranais. Mediniai skirtukai gali būti tvirtinami dviem būdais: Klijuojami ant stiklo paketo dvipusiai lipnia juosta ir sandarinami skaidriu silikonu. Tvirtinami specialiais laikikliais ir reikalui esant gali būti nuimami. Skirtukai stiklo paketo viduje. Kad skirtukai gražiai dalintų paketą į atskiras dalis ir sudalinimai atrodytų kaip atskiri paketai, stiklo paketo viduje, po skirtukais  dedami sudalinimo rėmeliai.

Gaminant šiltus, skandinaviško tipo langus, dažnai susiduriama su svorio problema. Trijų stiklų stiklo paketai būna labai sunkūs, todėl langų varstymui ir nepriekaištingam funkcionavimui naudojame rinkoje tvirčiausius ir didžiausias apkrovas laikančius daniškus PN UNI firmos apkaustus. Rankenėlės gali būti:

 • paprastos rankenėlės,
 • rankenėlės su mygtuku,
 • rankenėlės su mygtuku ir rakteliu.

Iš išorinės lango pusės aliuminio dengimai suteikia medienai maksimalią apsaugą nuo nepageidautinų atmosferos veiksnių, tuo pačiu leisdami medienai „kvėpuoti“. Tokiems langams nereikia ypatingos priežiūros. Aliuminio profiliai dažomi milteliniu būdu pagal bet kurią RAL paletės spalvą tačiau turime išskirtinę galimybę aliuminį padengti medienos raštą atvaizduojančia danga.  Aliuminio dengimų kampai, dažniausiai jungiami mechaniškai, tiksliai supjaunant ir supresuojant jungiamosiomis detalėmis. Mes galime pasiūlyti tobulesnį kampų jungimo būdą, juos suvirinant. Taip sujungti aliuminio ekranų kampai atrodo lyg būtų vientisi.

Varstymo galimybės suderinamos individualiai su klientu arba parenkamos atsižvelgiant į situaciją.

Domina kaina?

Susisiekite

Susisiekite