Plastikinės lauko durys

Durys – pirmas dalykas, kurį pamato atvykę svečiai ar lankytojai. Todėl jos laikomos namo elementu, nulemiančiu pirmąjį įspūdį. Labai svarbu protingai investuoti į funkcionalias, kokybiškas ir kartu estetiškas lauko duris, nes jos svarbios ne tik pastato eksterjerui, bet ir gyventojų ar lankytojų komfortui bei saugumui. Kurį laiką itin populiarus sprendimas buvo medinės lauko durys, tačiau dabar vis dažniau pasirenkamas variantas yra plastikinės lauko durys – ne tik dėl geros jų kainos, ilgaamžiškumo, lengvos priežiūros, bet ir dėl kitų pranašumų. Atsiliepimai apie duris iš plastiko dažniausia būna itin geri.

Plastikinių lauko durų gamybai naudojamas plastikas – tai tvari ir kokybiška medžiaga

Plastikas – medžiaga, kuri plačiai naudojama įvairiose srityse, ypač statybose. Plastiko, iš kurio gaminamos durys ar langai, pagrindą sudaro lankstūs polimerai, todėl gaminiai pasižymi tvirtumu ir atsparumu išorės poveikiui. Be to, darbo su plastiku principas yra paprastas, todėl žymiai sumažėja įvairių defektų tikimybė.

Plastikinės lauko durys išsiskiria daugybe privalumų

Plastikinės lauko durys yra paklausios dėl daugelio priežasčių. Mūsų komanda, ne vienerius metus specializuodamasi šioje rinkoje, išskiria ir vertingiausiomis laiko kelias plastikinių lauko durų savybes.

Durys – pirmas dalykas, kurį pamato atvykę svečiai ar lankytojai. Todėl jos laikomos namo elementu, nulemiančiu pirmąjį įspūdį. Labai svarbu protingai investuoti į funkcionalias, kokybiškas ir kartu estetiškas lauko duris, nes jos svarbios ne tik pastato eksterjerui, bet ir gyventojų ar lankytojų komfortui bei saugumui. Kurį laiką itin populiarus sprendimas buvo medinės lauko durys, tačiau dabar vis dažniau pasirenkamas variantas yra plastikinės lauko durys – ne tik dėl geros jų kainos, ilgaamžiškumo, lengvos priežiūros, bet ir dėl kitų pranašumų. Atsiliepimai apie duris iš plastiko dažniausia būna itin geri.

Patvarumas. Tai svarbiausias tiek plastikinių lauko durų, tiek langų privalumas. Plastikas yra patvari ir stipri medžiaga, galinti lengvai atlaikyti ekstremalias sąlygas ar cheminių medžiagų poveikį. Ji taip pat atspari korozijai. Šios savybės ypač aktualios pastatams, esantiems arti jūros, kur didelis druskos kiekis gali sukelti problemų. Plastikinės lauko durys atsparios ir UV spinduliams.

Lengva priežiūra. Skirtingai nei kitos medžiagos, kurias reikia lakuoti ir perdažyti bent kartą per metus, aukštos klasės plastikas ir iš jo pagamintos durys gali lengvai tarnauti kelis dešimtmečius. Vienintelė priežiūra, kurios reikia – periodiškai nuvalyti duris muiluotu vandeniu, kad dėmės ar dulkių paliktos žymės neįsisenėtų.

Šilumos izoliacija. Plastikinės lauko durys, ypač naujos, yra labai sandarios ir šiltos. Tai reiškia, kad jos gali stipriai padidinti energijos vartojimo efektyvumą. Tokios durys naujos statybos namuose ar bet kokios kitos paskirties statiniuose  nulemia aukštesnį pastato šilumos ir energetinį įvertinimą. Tinkamai sumontuotos plastikinės durys pašalina šilumos nuostolius, nes tarsi sudaro uždarą oro sistemą, pro kurią šiluma negali lengvai išeiti. Tad plastikinės lauko durys – energiją taupanti investicija.

Atsparumas ugniai. Skirtingai nuo kitų medžiagų, kurios gali lengvai užsidegti, plastikas yra nedegus. Dėl antipireno, kuris naudojamas išgaunant plastiką, jis yra itin saugi medžiaga.

Draugiškumas aplinkai. Plastikas paprastai gaminamas iš perdirbamų medžiagų, kad būtų daromas kuo mažesnis neigiamas poveikis aplinkai. Plastikinių lauko durų vidutinė eksploatavimo trukmė yra apie 50 metų. Yra buvę, kad tinkamai prižiūrimos durys, buvo naudojamos ir 60 metų ar daugiau. Jei plastikinės lauko durys bus įsigytos iš patikimų gamintojų jos taps gyvenimo investicija ir jų išvis neteks keisti.

Patrauklumas ir estetika. Mes galime pasiūlyti įvairaus dizaino ir spalvų plastikines lauko duris, kad jos puikiai derėtų prie namo architektūros ir viso eksterjero. Populiariasia žinoma yra balta spalva, tačiau galimos ir kitos spalvos. Be to, šios medžiagos durys ilgiau išsaugo savo gerą išvaizdą, priešingai nei kitų medžiagų durys. Pavyzdžiui, mediena yra puikus celiuliozės šaltinis, todėl mėgstama vabzdžių ir kenkėjų; medienos porėtas paviršius sukuria vabzdžiams idealias sąlygas gyventi. Norint apsisaugoti medines duris ar langus, reikia nuolat naudoti specialias priemones. Tuo tarpu plastikinės lauko durys nesukelia tokių problemų.

„Megamas“asortimente – kelių rūšių plastikinėslauko durys

Mūsų gaminamos plastikinės lauko durys – aukštos kokybės produktas, kurio gamybai naudojame ne tik pažangias technologijas, bet ir rinkoje pripažintų gamintojų medžiagas. Rinktis siūlome vokiškas „Gealan S8000 IQ“ plastikines lauko duris arba klasikines „Plastimet Thermal 70“ plastikines lauko duris.

Vokiško profilio lauko durys – Gealan S 8000 IQ

„Gealan S8000 IQ“ – populiariausias sprendimas. Tai vokiško profilio, 5/4 kamerų ir 74 milimetrų pločio konstrukcija, dviejų sandarinimo tarpinių sistemos plastikinės lauko durys, turinčios aukštesnes nei vidutines fizikines savybes ir puikų kokybės bei kainos santykį. Šios durys puikiai tinka daugumai renovuojamų ir naujai statomų namų, kuriems keliami vidutiniai termoizoliaciniai reikalavimai. Produkto reguliavimas itin universalus. Bazinis priešįsilaužiminis apkaustas užtikrins didesnį saugumą Jums ir Jūsų namams. Kokybiška ROTO NT apkaustų sistema.

 • Profilis 74 mm pločio
 • 5/4 kamerų plastikinio profilio sistema. Taip pat naudojama produktuose –
 • Dviejų stiklų 24 mm stiklo paketas, su Ug=1,0 W/(m²K)
 • Trijų stiklų 44 mm stiklo paketas, su Ug=0,5 W/(m²K)
 • Dviejų tarpinių sistema
 • Tvirtas profilis su cinkuoto plieno armuote, turintis 3,0 mm storio išorines sieneles
 • Bazinis priešįsilaužiminis apkaustas

Plastimet Thermal 70

„Plastimet Thermal 70“ – klasikinės 70 milimetrų pločio durys, puikiai tinka daugumai renovuojamų ir naujai statomų pastatų, kuriems nekeliami aukščiausi termoizoliaciniai reikalavimai. Šios durys turi vidutinius techninius duomenis, klasikinę išvaizdą bei patrauklią kainą. Bazinis priešįsilaužiminis apkaustas užtikrins didesnį saugumą Jums ir Jūsų namams.

 • Profilis 70 mm pločio
 • 5 kamerų plastikinio profilio sistema
 • Naujos kartos 24 mm stiklo paketas, su Ug=1,0 W/(m²K)
 • Šilčiausias naujos kartos 32 mm stiklo paketas, su Ug=0,9 W/(m²K)
 • Profilio sutvirtinimas – cinkuotas plienas
 • Spynos: reguliuojamos arba 3-jų kaiščių.
 • Spynos valdymas: priklausomai nuo rankenos ir nuo spynos kombinacijos, valdymas rankena arba raktu

Ieškote optimaliausio sprendimo? Pasirinkite „Megamas“! Mes siūlome sprendimus visiems atvejams ir užtikriname 100 proc. darbų kokybę nuo užsakymo iki montavimo. Rinktis galima iš plataus plastikinių lauko durų bei langų asortimento – energiją taupančius, triukšmą slopinančius, užtikrinančius maksimalią saugą ir apsaugą nuo įsilaužimo bei individualizuotus sprendimus tiek PVC balkono ar terasos įrengimui, tiek fasadinėms namo durims. „Megamas“ ekspertų komanda kiekvieną atvejį vertina individualiai ir tuomet pasiūlo sprendimą, geriausiai atitinkantį kliento poreikius. Tad susisiekite su mumis jau šiandien, jei Jums reikalingos kokybiškos plastikinės lauko durys ar langai, kuriais papuošite savo namus ir sukursite juose komfortą.

The gallery was not found!

Domina kaina?

Susisiekite

Susisiekite