Plastikiniai langai

Plastikiniai langai vertinami dėl puikių savybių ir lengvos priežiūros. Plastikinių langų rėmų nereikia periodiškai perdažyti, lakuoti ar kitaip atnaujinti. Juos pakanka nuvalyti muiluotu vandeniu ir minkšta šluoste. Net ir stipriai įsisenėjusias dėmes, galima lengvai pašalinti panaudojant specialų valiklį.

Dar vienas svarbus argumentas, kodėl plastikiniai langai optimalus sprendimas – jie ilgaamžiai. Tad kiekvieną pavasarį neteks skirti laiko ir pinigų langų rėmų tvarkymui ar langų reguliavimui, plastikiniai langai ilgą laiką sandariai užsidarys ir į patalpas nepraleis išorėje sklindančio triukšmo.

Be to, kokybiški plastikiniai langai, tiksliau – jų rėmai, nesideformuoja veikiami gamtos sąlygų ar kitų išorinių veiksnių, pasirinkta langų profilio spalva ilgainiui nekinta (neblunka ar netamsėja), sumontuoti langų mechanizmai veikia tiksliai ir ilgai, o stiklas daugybę metų išlieka skaidrus. Tokie techniniai parametrai džiugina vartotojus, tačiau tai ne vienintelės priežastys, kodėl verta įsigyti plastikinius langus.

Plastikiniai langai – labiausiai vertinamos savybės:

 • Plastikiniai langai ir jų rėmai ilgainiui nerūdija, nepūva, yra atsparūs korozijai ir UV spinduliams. Dėl šios priežasties langai puikiai tinka tiek šiltam, tiek šaltam klimatui.
 • Atsparumas ugniai. Gaisro metu langų gamybai naudojamas plastikas išskiria labai mažą šilumos kiekį, todėl gaisras plinta žymiai lėčiau. Be to, liepsnojančio plastiko paviršiuje susidaro apsauginis suanglėjusios medžiagos sluoksnis, kuris užkerta kelią deguonies patekimui ir kartu izoliuoja likusią medžiagą. Ne kartą buvo atliekami tyrimai, kurių metu siekta nustatyti plastikinių langų medžiagų atsparumą aukštai temperatūrai, įsiliepsnojimui, savaiminiam užsidegimui. Taip pat tirtas plastikinių langų ugnies plitimas, pralaidumas dūmams ir jų atsiradimas, po sudegimo atsiradusių kenksmingų medžiagų kiekis. Rezultatai atskleidė, jog tam, kad plastikinių langų gamybai naudojamas plastikas užsidegtų, reikia itin didelės degimo energijos arba labai stipraus ugnies židinio. Vis tik net ir labai aukštoje temperatūroje plastikas dažniausiai lydosi, bet nedega.
 • Puiki garso izoliacija. Plastikiniai langai, ypač jei montuojami su dvigubo stiklo plokštėmis, iki 80 proc. sumažina iš lauko aplinkos sklindantį triukšmą. Kitaip tariant, plastikiniai langai padeda užtikrinti ramesnę atmosferą.
 • Sandarumas. Plastikiniai langai išsiskiria ir mažu šilumos laidumu. Kitaip tariant, sumontavę plastikinius langus jausite mažesnį poreikį oro kondicionavimo sistemoms, padedančioms reguliuoti temperatūrą namuose. Plastikiniai langai labai greitai įrodo, kad tinkamai sumontuoti jie padeda taupyti ne tik energiją, bet ir pinigus.
 • Patogumas naudoti. Plastikiniai langai dažniausiai atsidaro dviem kryptimis, užtikrinant optimalų vėdinimą. Viena iš tokių langų atvėrimo pozicijų yra jų pasvirimas į vidų – tai leidžia orui lengvai cirkuliuoti iš vidaus į išorę ir atvirkščiai. Galima rinktis ir mikrovėdinimo poziciją, kuomet oro srautas į patalpą patenka pro mažą plyšelį. Taip pat langai gali visiškai plačiai atsiverti.
 • Ilgaamžiškumas. Plastikiniai langai yra atsparūs drėgmei, atmosferos taršai, pelėsiui. Jie nesideformuoja. Būtent dėl tokių savo savybių plastikiniai langai laikomi ilgaamžišku pasirinkimu.
 • Kokybė ir platus pasirinkimas. Plastikiniai langai ir jų kokybė neretai priklauso ir nuo naudojamų stiklų, kurie gali būti dvisluoksniai, trisluoksniai ir netgi keturių sluoksnių. Labiausiai paplitę – dvigubi stiklai. Tokį langą sudaro dvi stiklo plokštės, kurių vidus užpildytas specialiomis inertinėmis dujomis, aina. Tai irgi yra svarbus kriterijus renkantis plastikinius langus. Atsižvelgiant į plastikinių langų gamybą, naudojamas medžiagas, gamybos trukmę, plastikiniai langai yra ekonomiškiausias langų pasirinkimas. Tačiau tai, jog plastikiniai langai yra viena iš pigiausių langų rūšių išties nereiškia, kad jų kokybė yra prastesnė. Plastikiniai langai yra aukštos kokybės standartus atitinkantis produktas, kuris patvarus, patikimas, eksploatuojamas daugybę metų – tai įrodo langams suteikiama garantija.

Ir tai nėra viskas, kodėl plastikiniai langai išlieka populiariausiųjų pozicijose. Naujos išmanios technologijos, inovatyvūs sprendimai padėjo užtikrinti plastikinių langų ekologiškumą, t. y. langų gamybai naudojamas perdirbamas plastikas, kuriam reikia mažiau išteklių nei, pavyzdžiui, medienai. Plastiko eksploatavimo trukmė gali siekti iki 60 metų, o vėliau jį galima perdirbti.

Nors šiuolaikiniai plastikiniai langai pasižymi daugybe privalumų ir yra patrauklūs vartotojams, tačiau jų gamybos technologijos nenustoja būti tobulinamos, gamybai nuolat pritaikomi nauji metodai, periodiškai atliekami įvairūs tyrimai. Nenuginčijama tiesa, kad plastikiniai langai yra visiškai nekenksmingi žmogaus sveikatai, jie tinkami alergiškiems žmonėms.

Dėl šių patrauklių savybių plastikiniai langai yra plačiai naudojami tiek individualios, tiek visuomeninės paskirties statiniams. Klientų vertinimu, plastikiniai langai verti dėmesio, nes gaminami pagal individualius reikalavimus. Juos nesunku pritaikyti prie asmeninio patalpų stiliaus.

Kaip išsirinkti plastikinius langus?

Langų ekspertai įsitikinę, kad kiekvienas nori turėti šiltus, saugius ir ekonomiškus, energiją taupančius namus, o tokius juos sukurti padeda vienas iš svarbių statinio elementų – langai. Tačiau langų pirkimas neretai virsta sudėtingu procesu, nes trūksta žinių, kokie langai būtų tinkamiausi. Be esminių langų savybių, taipp pat rekomenduojame atkreipti dėmesį į dar kelis aspektus:

 • Langų stilių. Prie skirtingos statinių architektūros, jų stiliaus, eksterjero dizaino turi būti priderintas ir langų stilius. Mes visada esame pasiruošę suteikti išsamios informacijos apie įvairius langų stilius ir parinktis. „Megamas“ asortimente – platus tradicinių ir modernių langų asortimentas, sukurtus atsižvelgiant į aukščiausius standartus atitinkančias specifikacijas.
 • Rėmų spalvą. Lietuvoje dominuoja standartiniai baltos spalvos langai, tačiau spalvų pasirinkimas yra labai platus. Galima rinktis ne tik iš daugybės spalvų, bet ir, pavyzdžiui, medžio imitacijos langus, kurie laikomi puikia alternatyva mediniams langams, tačiau yra daug praktiškesni.
 • Varstymo galimybes. Šiuolaikiniai plastikiniai langai gali būti varstomi įvairiais būdais, nuo to priklauso langų funkcionalumas ir patogumas eksploatuoti. „Megamas“ siūlo įvairiausias langų varstymo galimybes: nevarstomi, atidaromi į šoną, atidaromi į šoną ir atverčiami, atverčiami, sulankstomi, suveriami, ištraukiami-nustumiami, tik nustumiami langai ir kt.
  Įsigyjant plastikinius langus reikėtų apie juos šiek tiek išmanyti. „Megamas“ siekia, kad langų pirkimo procesas būtų kuo paprastesnis ir aiškesnis, todėl visuomet skiria laiko ir supažindina klientus su įvairiais produkcijos pasirinkimo variantais.

Plastikiniai langai – pagrindinės rūšys

Plastimet Click-On MD“ 6 kamerų, 80 mm pločio, 3 tarpinių sistema, premium klasės langai, orientuoti į individualius namus kuriuose reikia pasiekti A+ ar A++ energetinio efektyvumo klasę.

Tai naujausias PLASTIMET produktas, kuris buvo sukurtas šiuolaikiniam reikliam vartotojui, todėl tai puikus pasirinkimas tiek privatiems namams, tiek ir daugiabučiamas. Šio modelio langai patenkins, net įnoringiausių pirkėjų norus.

Plastimet Click-On MD turi itin didelį atsparumą temperatūros svyravimams bei išorinės aplinkos poveikiui, pavyzdžiui, lietui, drėgmei, šalčiui. Atsižvelgiant į mūsų šalies oro sąlygas, tai šis pranašumas labai reikšmingas. Pirkdami šį modelį pasirinksite iš plačios lango profilio spalvų paletės.

Bazinis priešįsilaužiminis apkaustas užtikrins didesnį saugumą Jums ir Jūsų namams. ROTO NT apkaustų sistema yra viena kokybiškiausių, todėl galėsite džiaugtis lengvai ir patogiai varstomais langais.

Plastikiniai langai Plastimet Click-On MD

 • Profilis A+ klasės.
 • Lango šilumos laidumo koeficientas 0,73 W/m²K.
 • Rėmo storis 80mm.
 • 6-ių kamerų sistema.
 • Šiltas naujos kartos 44 mm stiklo paketas, su Ug=0,5 W/(m²K)
 • Bazinis priešįsilaužiminis apkaustas.
 • Trijų tarpinių sistema.

Plastimet Click-On AD – 6 kamerų, 80 mm pločio, 2 tarpinių sistemos premium klasės plastikiniai langai, orientuoti į aukštų kokybės reikalavimų pastatų savininkus, kurie ieško A energetinio efektyvumo klasės gaminio.Puikios fizikinės savybės už priimtiną kainą.

Jei ieškote puikaus kainos ir kokybės santykio.„Plastimet Click-On AD“ bus puikus pasirinkimas – už itin patrauklią kainą įsigysite aukštus techninius parametrus turinčius langus, užtikrinančius puikią šilumos ir garso izoliaciją.

Plastimet Click-On AD turi itin didelį atsparumą temperatūros svyravimams bei išorinės aplinkos poveikiui, pavyzdžiui, lietui, drėgmei, šalčiui. Atsižvelgiant į mūsų šalies oro sąlygas, tai šis pranašumas labai reikšmingas. Pirkdami šį modelį galėsite pasirinksite iš plačios lango profilio spalvų paletės.

Bazinis priešįsilaužiminis apkaustas užtikrins didesnį saugumą Jums ir Jūsų namams. ROTO NT apkaustų sistema yra viena kokybiškiausių, todėl galėsite džiaugtis lengvai, patogiai varstomu langu, net po ilgo laikotarpio.

Plastikiniai langai Plastimet Click-On AD

 • Profilis A klasės.
 • Lango šilumos laidumo koeficientas 1,10 W/m²K.
 • Rėmo storis 80mm.
 • 6-ių kamerų sistema.
 • Naujos kartos 24 mm stiklo paketas, su Ug=1,0 W/(m²K) arba šiltas naujos kartos 44 mm stiklo paketas, su Ug=0,5 W/(m²K);
 • Bazinis priešįsilaužiminis apkaustas.
 • Dviejų tarpinių sistema.

Plastimet Elite 90“ –  6 kamerų ir 80/90 milimetrų pločio plastikiniai langai, pasižymintys labai aukšta kokybe. Šio modelio langai buvo kurti A energetinio efektyvumo klasės individualių namų savininkams, tačiau dažniau pasirenkami daugiabučiuose. Jei vertinate kokybę, tačiau turite ribotas finansines galimybes, tai „Plastimet Elite 90“ bus puikus pasirinkimas – už itin puikią kainą įsigysite aukščiausius techninius duomenis turinčius langus, užtikrinančius puikią šilumos ir garso izoliaciją.

Plastimet Click-On AD turi itin didelį atsparumą temperatūros svyravimams bei išorinės aplinkos poveikiui, pavyzdžiui, lietui, drėgmei, šalčiui. Atsižvelgiant į mūsų šalies oro sąlygas, tai šis pranašumas labai reikšmingas. Pirkdami šį modelį pasirinksite iš plačios lango profilio spalvų paletės.

Bazinis priešįsilaužiminis apkaustas užtikrins didesnį saugumą Jums ir Jūsų namams. ROTO NT apkaustų sistema yra viena kokybiškiausių, todėl galėsite džiaugtis lengvai, patogiai varstomu langu, net po ilgo laikotarpio.

Plastikiniai langai Plastimet Elite 90

 • Profilis A klasės.
 • Lango šilumos laidumo koeficientas 1,16 W/m²K.
 • Rėmo storis 80/90mm.
 • 6-ių kamerų sistema.
 • Naujos kartos 24 mm stiklo paketas, su Ug=1,0 W/(m²K) arba šiltas naujos kartos 44 mm stiklo paketas, su Ug=0,5 W/(m²K);
 • Bazinis priešįsilaužiminis apkaustas.
 • Dviejų tarpinių sistema.

„Megamas“ – patikimas plastikinių langų gamintojas ir montuotojas, kuris stengiasi, kad klientai būtų patenkinti ne tik vizualiu langų montavimo rezultatu, bet ir jų teikiamu komfortu, kokybe ir ilgaamžiškumu. Tinkamai parinktas plastikinių langų stilius, rėmų spalva, varstymo galimybės ir profesionalus montavimas garantuoja nepriekaištingą rezultatą. Tad plastikiniai langai ne tik dabar, bet ir vėliau, prognozuojama, išliks tarp paklausiausiųjų.

The gallery was not found!

Domina kaina?

Susisiekite

Susisiekite