Lauko durys

Lauko durys – tai pirmąjį įspūdį apie pastatą kurianti interjero detalė. Maža to, medinės lauko durys – itin svarbi namų dalis, lemianti šilumos laidumo, saugumo ir jaukumo rodiklius. Norėdami maksimaliai patenkinti klientų poreikius, siūlome visą medinių lauko durų ir jų priedų paketą. Taip pat galime pagaminti individualų, asmeniškai jūsų pasirinktą durų modelį.

Populiariausios lauko durų sistemos:

Modern 92

Itin modernios ir šiuolaikiškos medinės durys. Durų varčios plokštuma išlyginta staktos atžvilgiu suteikia modernumo, elegancijos bei išbaigtumo.

Išskirtinumai
Galima papildoma komplektacija

Modern Alu

Itin modernios ir šiuolaikiškos medinės durys iš išorės dengtos aliuminiu. Durų varčios plokštuma išlyginta staktos atžvilgiu, o durų varčia gaminama be stiklajuosčių. Šie sprendimai durims suteikia modernumo, elegancijos bei išbaigtumo.

Išskirtinumai
Galima papildoma komplektacija

Softline 78

Tai šiuolaikiškos medinės durys 78mm storio.

Išskirtinumai
Galima papildoma komplektacija

Softline 78 Alu

Tai šiuolaikiškos medinės durys 78mm storio iš išorės dengtos aliuminiu.

Išskirtinumai
Galima papildoma komplektacija

Softline 92

Tai šiuolaikiškos medinės durys 92mm storio.

Išskirtinumai
Galima papildoma komplektacija

Softline 92 Alu

Tai šiuolaikiškos medinės durys 92mm storio iš išorės dengtos aliuminiu.

Išskirtinumai
Galima papildoma komplektacija

Retro

Tai medinės 78-92mm storio durys, puoštos ornamentuotomis stiklajuostėmis ir facetuotais filingais.

Išskirtinumai
Galima papildoma komplektacija

Naudinga informacija


Lauko durys gali būti gaminamos su stiklo paketu, kuris būna dviejų arba trijų stiklų. Stiklas gali būti skaidrus, matinis, atspindintis, raštuotas. Taip pat yra galimybė montuoti saugų grūdintą arba laminuotą tripleksinį stiklą.

Durų papuošimui gaminami dekoratyviniai stiklo skirtukai, kurie gali būti priklijuojami ant stiklo paketo, sumontuojami paketo viduje arba pritvirtinami ant specialių laikiklių, kad nuėmus būtų patogiau nuvalyti stiklą.

Įėjimo durų slenksčiai patogiam ir sandariam naudojimui, gaminami iš aliuminio. Turbūt daugumai teko matyti nesandarius, nuo grindų pakilusius, linguojančius ar barškančius aliuminio slenksčius parduotuvių tarpduryje. Tai vyksta todėl, kad aliuminis nepakankamai stipriai sukimba su montažinėmis putomis ir ilgainiui nuo jų atplyšta. Mūsų gaminami slenksčiai yra tvirtinami prie medinės detalės, todėl jų sukibimas, tvirtumas ir sandarumas nekelia jokių abejonių.

Naudojami EASY 3-D 3-jų krypčių reguliuojami vyriai su užlaida, tenkina tiek pačius griežčiausius techninius ir estetinius reikalavimus, tiek montavimo technologijos reikalavimus. Apkrova iki 150 kg. Juos lengva reguliuoti net esant uždarytoms durims. Šie vyriai garantuoja mažą pasipriešinimą judėjimui, nes juose įtaisytos savitepės įvorės. Kadangi vyrių konstrukcija simetriška, juos galima montuoti tiek iš kairės, tiek iš dešinės durų pusės, duryse, turinčiose šoninės išėmos tarpines arba be jų. Taigi šiuos vyrius galima pritaikyti net ketveriopai. Dėl didelės siūlomos paviršiaus apdailos rūšių įvairovės vyrius galima optimaliai pritaikyti prie durų išvaizdos. Taip užtikrinamas estetinis durų vertingumas išlaikant ir vartojamąją vertę.

Montuojamas pritraukėjo tipas (uždarymo stiprumas nustatomas perstatant pritraukėjo padėtį).

  • Gera priešvėjinės amortizacijos funkcija;
  • Uždarymo greitis reguliuojamas iš priekinės pusės;
  • „Užtrenkimo” stiprumas reguliuojamas su svirties ilgiu;
  • Fiksuojama svirtis max. 1500.

Lauko durims naudojamos ROTO FRANK gamintojo spynos, kuris yra lyderis langų ir durų furnitūros gamyboje. Mes galime pasiūlyti nuo paprastų iki moderniausių užraktų Jūsų durims: elektronines spynas, pirštų atspaudų jutiklius, magnetines korteles ir kt. Dažniausiai naudojamas durų  užraktas yra spyna su valdoma rankena. Ši spyna, palenkiant rankeną aukštyn, fiksuoja duris trijose vietose, tuo pačiu patikimai užverždama tarpines.

Kad lauko durys puikiai derėtų prie namo fasado, jas dengiame bet kuria RAL ar NCS palečių spalva. Durų vidus ir išorė gali būti tiek vienodos, tiek skirtingų spalvų. Iš lauko pusės durys dažomos dengenčiomis dažyvinėmis, o vidinė durų pusė gali būti skaidrios dangos, kuri turi visiškai nesiskirti nuo vidaus durų spalvos.

Domina kaina?

Susisiekite

Susisiekite