Stumdomos durys

Gaminame ir montuojame patvarias stumdomas ir sulankstomas terasų sistemas pagal individualius užsakymus. Taip pat teikiame konsultacijas, rengiame stumdomų bei sulankstomų terasų sistemų projektus.

Klientams siūlome dviejų tipų terasų sistemas: stumdomos terasų sistemos ir sulankstomos terasų sistemos.

Mūsų gaminamos stumdomos terasų sistemos – HS tipo, prasilenkiančios stumdomos durys, naudojamos įėjimui į terasą. Tai patikimos konstrukcijos, lengvai stumdomos ir ilgaamžės sistemos, gaminamos su 78 mm arba 92 mm storio varčiomis, kuriose montuojame dviejų, trijų ar net keturių stiklų stiklo paketus. Didžiagabaritė stumdoma varčia leidžia be vargo ir plačiai atverti terasą bei mėgautis matomu vaizdu, o stiklo paketai užtikrina puikią šilumos izoliaciją. HS tipo sistemose naudojame naujos kartos žemą, puikių šiluminių savybių aliuminį “Ekopass” sklenkstį. Maksimalus sistemos ilgis su dvejomis į abi puses stumiamomis varčiomis yra 12 metrų.

Sulankstomos durų sistemos montuojamos vietose, kuriose norima atidaryti kuo didesnį praėjimą. Sulankstomos durų sistemos tampa puikiu sprendimu kavinėms, barams, maitinimo įstaigoms, norint turėti didžiulę atidaromą stiklinę sieną, tarsi pratęsiančią ar suliejančią pastato vidaus patalpą su lauko terasa, kur žmonės nevaržomai gali judėti iš vienos patalpos į kitą. Priklausomai nuo pastato išplanavimo, taupant vietą, durų sistema gali būti sulankstoma į lauko arba į vidaus pusę.

Terasų sistemoms naudojame “Siegenia” ir „Roto” firmos durų varčių vyrius ir kreipiančiuosius elementus, užtikrinančius lengvą durų sulankstymą. Varčios stumdomos dešinėn, kairėn arba į abi puses. Slankiojantys elementai, su tyliai važinėjančiomis, sulankstomomis sekcijomis, pasižymi universaliu pritaikymu tiek gyvenamosiose, tiek viešose erdvėse.

Plastimet Nature HST Stumdoma sitema

 • Gaminio sistema – Prasilenkanti HST PVC
 • Varčios storis – 85mm
 • Standartinis trijų stiklų paketas – 0,5w/m2k (4T/18/4/18/4T)
 • Didžiausias konstrucijos ilgis – 6m
 • Spalvų pasirinkimas – medžio imitacijos ir plati spalvų paletė
 • Gaminių konstrukcijų variantai – A,C

Plastimet Nature HST“ – Nustumiamos plastikinės terasos durys,tampa labai popiuliariu pasirinkimu naujai projektuojamuose namuose. Dėl didelės stiklo plokštumos įleidžia daug švieos ir sukuria erdvės bei komforto pojutį. Šio modelio durys yra skirtos tiems, kam reikia išskirtinai didelių gabaritų terasos durų.

Plastimet Nature HST durys iš kitų šios kategorijos gaminių išskiria aukštomis eksploatacinėmis savybėmis. Plati spalvų paletė, išskirtinai didelis konstrukcijos aukštis bei plotis, labai plati konstrukcijos varčia ir pan.

Vokiška ROTO HST tipo apkaustų sistema, todėl galėsite džiaugtis lengvai, patogiai varstomomis durimis.

Plastimet Nature Slide

 • Gaminio sistema – Stumdoma PVC
 • Varčios storis – 70mm
 • Standartinis trijų stiklų paketas – 0,6w/m2k (4T/14/4/14/4T)
 • Didžiausias konstrucijos ilgis – 4,19m
 • Spalvų pasirinkimas – medžio imitacijos ir plati spalvų paletė
 • Gaminių konstrukcijų variantai – A,C

Plastimet Nature SLIDE – Stumdomos plastikinės terasos durys su dviejų tarpinių sistema. Šios durys nuo ALVERSA tipo durų skiriasi tik tuo, kad jose nėra varčios atvertimo patalpų vėdinimui funkcijos  Šio modelio durys yra skirtos tiems, kam reikia stumdomų terasos durų, tačiau dėl per didelio angos dydžio nėra galimybės panaudoti įprastines stumdomas ir atverčiamas ALVERSA tipo duris.

Plastimet Nature SLIDE“ sistemos turi puikų atsparumą temperatūros svyravimams bei išorinės aplinkos poveikiui. Pirkdami šį modelį pasirinksite iš plačios durų profilio spalvų paletės ir nesunkiai priderinsite prie būsto interjero ar eksterjero. Vokiškos kokybės ROTO apkaustai užtikrins patogų terasos durų varstymą ir ilgaamžiškumą.

Plastimet Nature Alversa

 • Gaminio sistema – Stumdoma-atverčiama PVC
 • Varčios storis – iki 90 mm
 • Standartinis trijų stiklų paketas – 1,0w/m2k (4/16/4T)
 • Didžiausias konstrucijos ilgis – 3,6m
 • Spalvų pasirinkimas – medžio imitacijos ir plati spalvų paletė
 • Gaminių konstrukcijų variantai – A,B,C,G,K

Plastimet Nature ALVERSA“ – Terasų durų varčią galima ne tik perstumti, bet ir atversti patalpų vėdinimui 6 kamerų, 80 mm pločio, 2 tarpinių sistemos premium klasės stumdomos plastikinės terasos ar balkono durys.

Šio modelio terasos durys, tai idealus pasirinkimas tiek privataus namo, tiek ir daugiabučio pastato durų angų apstiklinimui. Gaminys turi geras fizikinės savybės ir priimtina kaina.

Plastimet Nature ALVERSA sistemos turi puikų atsparumą temperatūros svyravimams bei išorinės aplinkos poveikiui. Pirkdami šį modelį pasirinksite iš plačios durų profilio spalvų paletės ir nesunkiai prie būsto interjero ar eksterjero.

Bazinis priešįsilaužiminis Vokiškos kokybės apkaustas ROTO užtikrins patogų terasos durų varstymą ir ilgaamžiškumą.

Stumdomos terasų sistemos – tai modernaus, šiuolaikiško, stilingo eksterjero elementas. Tačiau jos yra ne tik estetiškos, bet ir funkcionalios, labai patogios naudoti, praktiškos ir vis labiau populiarėjančios. Ir ne veltui, nes jeigu stumdomos terasų sistemos bus pagamintos iš kokybiškų medžiagų ir tinkamai sumontuotos, galės būti naudojamos daugybę metų. „Megamas“ pasiruošęs pasiūlyti aukštos kokybės stumdomas terasų sistemas.

Domina kaina?

Susisiekite

Susisiekite